Ul. Smolna 13B/215, Poznań
+48 500 800 683
biuro@smolna13.com

Poznaj nas

O nas

Naszą wizją jest serwowanie dań najwyższej jakości – dbamy o każdy etap, od selekcji dostawców, po cały proces przygotowania.

Staramy się odpowiadać na potrzeby naszych gości, na życzenie indywidualizujemy każdą pozycję w menu – czy to poprzez dodanie pikantnego składnika, czy zamianę sosów – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Nasz zespół

Zespół stworzony przez dwie silne osobowości – całe przedsięwzięcie zostało bardzo dobrze i pieczołowicie przygotowane – zarówno pod kątem dostępnych smaków i kompozycji, jak i organizacji.

Jakość broni się sama, zapraszamy do sprawdzenia naszej.

ARTUR

Współwłaściciel

Talent organizacyjny, smakosz kuchni świata i ryzykant – spośród wielu różnych pasji, wygrała pasja do jedzenia, pod postacią Smolnej 13: Burger & Lunch

KAROLINA

Pani Prezes

Pracująca na co dzień w IT, z przyjemnością szuka odskoczni w kulinarnych zainteresowaniach! Zawsze uśmiechnięta, zajmuje się też naszymi social media!

SEBASTIAN

Współwłaściciel

Ekonomista z wykształcenia, kucharz z pasji. Odpowiedzialny bezpośrednio za przepisy w lokalu, specjalista od grilla – kwestią czasu jest jak do menu dołączą żeberka i steki.

Nasi dostawcy

Współpracujemy tylko z najlepszymi.

Logotyp firmy Manufaktura Mięsa
Logotyp firmy Manufaktura Mięsa
Logotyp firmy Farutex

Chcesz nawiązać współprace? 

Nasze wartości

JAKOŚĆ

Jakość ponad wszystko. Chcemy, żeby każdy z naszych gości czuł, że jest szanowany, a posiłek, który od nas otrzymał jest pełnowartościowy.

WSPIERAMY SWOICH

Dobre, bo Polskie – korzystamy z dostawców lokalnego pochodzenia, myśl globalnie – kupuj lokalnie.

PASJA

Zespół – ludzie stojący za projektem Smolna 13 to kulinarni entuzjaści, dogadujący się wzajemnie i czerpiący radość z każdego dnia.

Call Now Button